Góry Tatry Turnie Jaskinie Doliny Warmia i Mazury Kaszuby Kaukaz Relacje z podróży wycieczki szlaki rowerowe Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego piesze wędrówki zdjęcia i opisy przejść tras. Obieżyświat globtroter Angrywaldeuszek

O mnie/ about me

Pomorze_ Kaszuby_Rewa_ plakat.jpg

Witajcie!

Są tacy którzy twierdzą że blogi piszą Ci, którzy mają niepohamowaną potrzebę mówienia, ale nikt nie chciał ich słuchać i tak spełniają się na blogu...;-) Pewnie jest w tym ziarno prawdy.

 

Na blogu opisujemy nasze wędrówki, wrażenia oraz przemyślenia jakie pojawiły się w podróży. Przemycamy też garść praktycznych informacji o trudnościach jakie spotkaliśmy.

 

Co wyróżnia nasz blog podróżniczy od tysięcy innych? Nasze propozycje podróży są skierowane do każdego z Was! Nie musisz być wyszkolonym w technikach wysokościowych taternikiem, posiadać terenowego auta, ani kupować biletu na drugi koniec świata aby przeżywać przygodę życia!

 

Znajdziecie tu relacje i zdjęcia z podróży m.in. w Tatry Polskie i Słowackie, wyprawy na Kaukaz w Gruzji i wiele innych szlaków pieszych i rowerowych.  

 

Czytajcie naszego bloga, czerpcie inspirację i … wyłączcie wreszcie ten komputer! Ruszajcie w podróż!

PS dlaczego Angrywaldeuszek, angrytravel?!? Zobaczycie na zdjęciach ;)

* NaTatry* GóryIludzie* Photobucket Photobucket

Created with flickr slideshow.
Free counters! Free counters! Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij (function() { var s = document.createElement('script'); s.type = 'text/javascript'; s.async = true; s.id = 'gg-widget-script'; s.src = '//widget.gg.pl/resources/js/widget.js'; var ss = document.getElementsByTagName('script')[0]; ss.parentNode.insertBefore(s, ss); })();
var a2a_config = a2a_config || {}; a2a_config.linkurl = "angrytravel.bloog.pl";
Katalog-blogow.pl
zBLOGowani.pl